Zahájení roku 2016: co nás čeká

Publikováno 11.1.2016

06_Zahajeni_roku_2016___Centroprojekt

Martin Drotár, ředitel Centroprojektu, vítá příchozí

Minulý rok byl plný malých i velkých inovací a kroků k jejich realizaci. Jak říkal Tomáš Baťa – „Pohyb je život, stání je smrt.“ A tak i my jdeme vstříc roku 2016.
Všichni kolegové z projekční kanceláře Centroprojekt se již tradičně setkali na začátku ledna, aby zhodnotili uplynulých 12 měsíců a podívali se na výhled do roku 2016. 111 kolegů uvítal Martin Drotár, ředitel společnosti, který rok 2015 představil v krátkých bodech:

03_Zahajeni_roku_2016___Centroprojekt

Na zahájení roku 2016 se nás sešlo cca 100

Uspěli jsme také v soutěži Stavba roku ČR, kde se rekonstrukce zlínského sila zařadila mezi 30 nejlepších staveb. Úspěch jsme zaznamenali také ve Vodafone Firmě roku ČR, kde jsme se umístili v první desítce nejlepších společností Zlínského kraje.
Také jsme se zapojili do několika charitativních akcí, zmínit můžeme zápis do registru dárců kostní dřeně v akci Jedu na dřeň a podpora projektu MaléMimi.cz.

Hodnotíme minulý rok

07_Zahajeni_roku_2016___Centroprojekt

Pavel Stráský, předseda představenstva, představuje obchodní výsledky a zásobu práce na rok 2016

„Uplynulých 12 měsíců jsme v mnohém připravovali podklady pro rozvoj aktivit na více úrovních, které zrealizujeme v roce 2016,“ přibližuje dlouhodobé plány Vít Mach, marketingový manažer.

Budeme pokračovat v projektech, které jsou pro nás dlouhodobě a strategicky důležité. Čekají nás důležité implementace a budeme se těšit také na nové firemní akce.

 

Výrazné reference a akce ve videích

Pro připomenutí velkých zakázek a akcí v roce 2015 jsme všem přítomným pustili krátká videa a reportáže, zachycující práci divizí vodohospodářských staveb, aquaparků a bazénových technologií i úseku průmyslových, energetických a občanských staveb a postupně Vám je představíme.

Aquapark v chorvatské Poreči

Květen znamenal otevření velkého vodního areálu Aquacolors u pobřeží Jadranského moře. Tříminutový klip Vám přiblíží různorodé atrakce, které jsou pro Vás nachystány. O rozsahu našich prací si můžete přečíst v referenci projektu aquaparku.

 

Dokončení projektu Čistá řeka Bečva II

V minulém roce bylo dokončeno odkanalizování obcí Valašská Senice, Lačnov, Střelná, Francova Lhota, Velké Karlovice, Hovězí a Huslenky. V rámci projektu Čistá řeka Bečva II bylo naprojektováno a realizováno 177 km stokových sítí. O naší práci si můžete přečíst v referenci Správce stavby: Čistá řeka Bečva II.

 

Proměna sila z roku 1938 na moderní sídlo firmy

Výraznou zakázkou byla také realizace rekonstrukce baťovského sila z třicátých let na Centrum strategických služeb společnosti NWT. Na základě projektu od Centroprojektu byla v roce 2014 provedena kompletní proměna a změna účelu stavby. Další fotografie dokončené stavby si prohlédněte v našich referencích.

Zlatým hřebem jubilejního roku byl galavečer 

Pro důstojnou oslavu 90 let historie Centroprojektu jsme uspořádali společenský večer pro naše přátele, partnery a také kolegy. Celkem 400 lidí jsme uvítali ve zlínském Kongresovém centru podle návrhu Ing. Evy Jiřičné. Pro uspořádání akce v těchto prostorách jsme se rozhodli i proto, že budova patří mezi naše reference. Podívejte se.

Závěrem nám dovolte popřát mnoho zdaru a odhodlání do Vašich aktivit.