Firemní výzva aneb jak jsme zvládli 3800 km

Publikováno 25.1.2016

S poslední minutou roku 2015 skončila sportovní výzva, jejímž cílem byla společná motivace k pohybu a sportování. Během 4 měsíců jsme nakonec spálili 226 tisíc kalorií.

Prvotním impulsem byla mít společnou motivaci pro sport. „A k tomu se výborně hodí společné sportovní aktivity, kdy pohyb kolegy motivuje další ke sportování,“ vysvětluje důvody iniciátor a marketingový manažer Vít Mach.

01_sport-challenge-2015_centroprojektNa vlastní triko 1000 km

Akce Centroprojekt Sports Challenge se nakonec zúčastnilo sedm lidí. Nejlepším sportovcem se stala kolegyně Michaela Chovancová, která jako jediná překonala za čtyři měsíce metu 1000 km.

Všech sedm účastníků za 4 měsíce zvládlo dohromadyd 3 805 km a fyzickou aktivitou spálilo 226 tisíc kalorií. Průměr přes 540 km a 32 tisíc kalorií na jednoho účastníka určitě není nezanedbatelný. Nejčastějšími aktivitami, s kterými se účastníci zapojovali,byly cyklistika, chůze a běh.

04_sport-challenge-2015_centroprojektOdměnou pro všechny sportovce byla speciální mikina, kterou jsme si nechali při této příležitosti připravit. Její vzhled můžete vidět napravo.

„Díky všem, kteří se minulé výzvy zúčastnili. Těší mě zvlášť, že v nové výzvě od ledna do června 2016, se objevily další nové tváře. Věřím, že se zamíchá pořadím a bude více motivace ve více výkonnostních úrovních!“ říká s úsměvem Vít Mach.