Modernizace letního koupaliště v Jeseníku

Publikováno 9.1.2016

04_koupaliste-jesenik_centroprojektV listopadu 2015 proběhlo předání zrekonstruovaného koupaliště, kam jsme dodávali bazénové technologie.
Jesenické koupaliště získalo především novou bazénovou vanu a novou bazénovou technologii. V první řadě bylo potřeba zvýšit dno, protože bazén byl příliš hluboký. V nejhlubším místě měl přes tři metry. Voda v bazénu se díky menšímu množství rychleji prohřeje. Původní bazén se také výrazně zmenšil.

Předmětem prací provedených Divizí Aquaparky, bazény a bazénové technologie bylo zhotovení kompletní dodávky a montáže bazénové technologie, filtrace a úpravy vody, potrubních rozvodů a atrakcí bazénů pro víceúčelový a dětský bazén. Oba bazény byly vyloženy novou bazénovou fólií.

01_koupaliste-jesenik_centroprojektSoučástí dodávky je otevřený tobogán o délce 40 m a kompletně byl zrekonstruován dětský bazének, což je pro návštěvníky nejviditelnější.

Investice města Jeseník do rekonstrukce zastaralého venkovního koupaliště byla cca 20 milionů korun, z toho 8 mil. Kč získalo město z dotací.