CENTROPROJEKT GROUP se v soutěži Vodafone Firma roku zařadil mezi 10 nejlepších firem Zlínského kraje

Firma roku: Patříme mezi 10 nejlepších společností Zlínského kraje

Publikováno 15.10.2015

Ve středu 14. října proběhlo příjemné společenské setkání s finalisty soutěží o nejlepšího živnostníka a firmu Zlínského kraje. V prostředí hotelu Baltaci jsme napjatě očekávali, jestli se umístíme na prvních třech místech.

Každý finalista krátce představil svou firmu, za Centroprojekt se této role ujal Ing. Martin Drotár, místopředseda představenstva

Společnost CENTROPROJEKT GROUP představil Ing. Martin Drotár, místopředseda představenstva

Nezáviděníhodná situace poroty

V rámci krajského kola soutěže Vodafone Firmy roku, nejširšího podnikatelského klání v České republice, se do finále probojovalo následujících 10 společností:

  • CENTROPROJEKT GROUP a.s.
  • HYDROMA, spol. s r.o.
  • IRISA, výrobní družstvo
  • JC – METAL s.r.o.
  • KOMA MODULAR s.r.o.
  • OXALIS, spol. s r.o.
  • Sběrné suroviny UH, s.r.o.
  • RAVEO s.r.o.
  • TZ Therm s.r.o.
  • ZELENKA Czech Republic s.r.o.

Oblast působení společností je tedy skutečně široká. Každá ze zúčastněných společností dostala prostřednictvím svého zástupce možnost se krátce představit, za naši společnost se této role ujal Ing. Martin Drotár, místopředseda představenstva. Zmínil mimo jiné, že „naše historie sahá do roku 1925, kdy bylo založeno projekční oddělení firmy Baťa a tento rok si připomínáme 90. výročí.

Vzhledem k této historii a množství realizovaných staveb na Zlínsku přítomní hosté Centroprojekt znali, dokonce jsme před samotným vyhlášením při jedné diskusi narazili na možnost spolupráce pracovní i volnočasové.

Centroprojekt mezi nejlepšími deseti

Naše společnost se zařadila do finálové desítky. „Pozvání a umístění v první desítce nás těší. Vzhledem k charakteru soutěže se jedná o výjimečnou zpětnou vazbu, srovnání s dalšími firmami napříč odvětvími a také o velmi příjemné společenské setkání,“ hodnotí letošní účast Vít Mach, marketingový manažer Centroprojektu.

Samozřejmě počítáme s naší účastí i v příštím roce. „Věříme, že změny a inovace, které momentálně probíhají v naší společnosti, nám za rok pomohou opět do krajského finále,“ uzavírá naši prezentaci v soutěži Firma roku Mach.

CENTROPROJEKT GROUP se v soutěži Vodafone Firma roku zařadil mezi 10 nejlepších firem Zlínského kraje

 

Nejširší podnikatelská soutěž v ČR

Vodafone Firma roku patří svým všeoborovým a regionálním zásahem k největším podnikatelským kláním v zemi. Hodnotí se jak ekonomické výsledky společností, tak i jejich podnikatelský příběh. V jednotlivých krajích hlasuje odborná porota složená ze zástupců partnerů, asociací a cechů.

„Za způsob jakým se firmy a živnostníci ve Zlínském kraji dokáží ve velké konkurenci prosadit, si zaslouží vítězství všichni. Dokazují, že české výrobky jsou kvalitní, chutné, zdravé, ekologické a celosvětově žádané,“ zhodnotila krajské kolo porotkyně Kateřina Novotná ze skupiny ČEZ.

Zároveň probíhá i soutěž Česká spořitelna Živnostník roku.

Více si o soutěži můžete přečíst na stránkách www.firmaroku.cz.

Zdroj fotografií: Vodafone Firma roku