Úvodní slovo ředitele v novém čísle našeho časopisu Kóta 02/2020

Publikováno 6.11.2020

„V těchto situacích Centroprojekt vždycky nacházel nové příležitosti. A takové oblasti se silným potenciálem růstu před sebou vidíme i teď,“ říká Filip Wrnata, ředitel Centroprojektu.

Vážení čtenáři,

rok 2020 nám všem zůstane asi dlouho v paměti. Hlavním důvodem je samozřejmě koronavirová epidemie. Nová situace je výzvou pro celý systém řízení, plánování firemních aktivit a mění naše zvyklosti v sociálním chování.
Zároveň vidím i pozitivní dopady, např. se zrychluje zavádění nových způsobů komunikace jak mezi zaměstnanci, tak mezi námi a našimi zákazníky.

Uvidíme, jak se vyvine současná druhá vlna onemocnění a jak moc ovlivní ekonomiku do budoucna. Už nyní ale cítíme mírné snížení ochoty investorů startovat větší projekty a zároveň větší tlak konkurence.

V těchto situacích Centroprojekt vždycky nacházel nové příležitosti. A takové oblasti se silným potenciálem růstu před sebou vidíme i teď.

Zmíním oblast skladovacích kapacit pro zemědělce, kde máme za sebou několik úspěšných referencí (např. sila AFEED, sila Primagra). O dalších možnostech mluvím v aktuální Kótě.

Expediční zásobníky AFEED v Opavě

Být pro Vás stálými a odbornými partnery můžeme díky pozitivnímu renomé, silnému zázemí a podpoře našeho akcionáře, skupiny Agrofert, a především zkušenosti zaměstnanců. Důkazem jsou nedávná ocenění v anketě Stavba roku Zlínského kraje, kde jsme získali 3 Hlavní ceny.

Věřím, že stejně jako jiná náročná období v minulosti se nám i toto podaří překlenout a bude zdrojem poučení a zefektivnění.

Přeji Vám příjemný slunečný podzim a úspěšný konec roku 2020.


Ing. Filip Wrnata, ředitel Centroprojektu

 

Úvodník Filipa Wrnaty je pozvánkou k přečtení aktuálního vydání firemního časopisu Kóta 02/2020.