(Virtuální) vánoční večírek v nejstarší tovární budově ve Zlíně

Publikováno 4.1.2019

Čas probrat uplynulý rok 2018, vyhlášení nejlepších zaměstnanců, kvalitní rumy, virtuální realita i komentovaná prohlídka 23. budovy ve Svitu. Takový byl náš vánoční večírek!

Úvodního slova se ujal ředitel Centroprojektu Martin Drotár, po něm pokračovali ředitelé divizí Karel Šteker, Jan Mičola a Petr Ševela s oceněním nejlepších zaměstnanců minulého roku. Pěti vybraným ještě jednou gratulujeme!

Jako trefa do černého se ukázal náš oblíbený „doprovodný program“ – výběr rumů z Peru, Anguilly, Panamy či Dominikánské republiky. Bylo to vidět na množství kolegů u tohoto stolu…

 

Virtuální realita od Vysokého učení technického v Brně

Posunovat hranice zábavnou formou – proto další spoluprací s Fakultou stavební VUT v Brně bylo prezentace a vyzkoušení virtuální reality a jejich možností ve stavebnictví. Kolegové si tak mohli vyzkoušet prohlídku stávajících objektů či vybavení zařizovacími předměty

Pochopitelně nemohla chybět ani „škola hrou“ – vyzkoušeli jsme si tak změnu pořadí planet ve sluneční soustavě či bránili virtuální hrad před útočníky.

 

Prohlídka objektu se zástupcem provozovatele

Již tradiční součástí našich vánočních večírků je i prohlídka konkrétní budovy. Proč to děláme? Bližší seznámení s objektem je pro nás vítanou zpětnou vazbou, protože vidíme stavbu po letech užívání a navíc s komentářem uživatele objektu. Pro projektanty je to vítané zhodnocení jejich práce, na druhé straně vidí i realizaci, která je někdy od projektu odlišná i či úroveň péče o budovu.

Proto děkujeme paní Sobieské, RIS3 manažerce Technologického inovačního centra s.r.o., která nám věnovala v předvánočním týdnu tolik času a budovou nás s báječným komentářem provedla.

 

Proč v Technologickém a inovačním centru?

K této původně výrobní budově firmy Baťa nás pojí hned dvě věci – historicky je to nejstarší budova firmy Baťa v současném areálu, kterou připravili naši předchůdci v projektovém oddělení firmy Baťa. Zároveň jsme se podíleli na její kompletní revitalizaci a změně funkce, po které slouží jako podnikatelské centrum a své podnikání zde rozjíždějí i nové firmy.

Fotky z vánočního večírku na TICu