Slavnostně otevřeno: rozšíření výroby hydraulických hadic v Odrách

Publikováno 27.5.2019

„Nová průmyslová hala DH4 byla zatím vrcholem spolupráce s Centroprojektem“. Těmito slovy hodnotili zástupci firmy Semperflex Optimit poslední investic v oderském výrobním závodě. Jak hodnotí projekt Pavel Stráský, místopředseda představenstva naší společnosti?

 

„Je to již třetí nově otevřená hala za poslední 4 roky, kde dostala naše firma důvěru managementu i majitelů v Rakousku, a stala se generálním projektantem. Opakovaná důvěra nám byla vždy dána proto, že všechny projekty hal byly zpracovány v požadovaných termínech, ceně a v kvalitě, kterou ocenil nejen investor, ale i dodavatelé staveb.

Závod v Odrách je největším závodem skupiny Semperit, který je lídrem ve výrobě hydraulických hadic v Evropě. Přítomní hosté na slavnostním otevření, což byli převážně hosté z vedení koncernu v Rakousku, dávali ve svých projevech mnohdy emotivně najevo, jak jsou na svou akvizici v Česku hrdí, a konstatovali, že závod v Odrách je vlajkovou lodí celého koncernu.

 

 

O to více mě při slavnostním otevření těšilo, že je Centroprojekt součástí tohoto úspěšného projektu a že naši zaměstnanci v čele s Dušanem Horákem odváděli po celou dobu budování závodu velmi dobrou práci a zanechali zde dojem renomované odborné firmy.

Jsem velmi rád, že jsem u této události mohl být, a děkuji všem kolegům, kteří na této zakázce pracovali.“

Pavel Stráský, místopředseda představenstva