Spolupráce se studentkou fotografie

Prostor pro mladou krev: spolupráce se studentkou fotografie

Publikováno 8.9.2016

Během letních prázdnin jsme dali prostor dalšímu studentovi – tentokrát z ateliéru Reklamní fotografie zlínské univerzity. Na výsledek naší spolupráce se můžete podívat sami.

Anna Poubová studovala fotografii na Fakultě multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Fotografování pro naši projekční kancelář bylo jistým mezníkem, protože od září již studuje v Berlíně. „Díky za spolupráci, cestování a teď už stačí popřát jen mnoho odhodlání do studií v Německu,“ říká Vít Mach, marketingový manažer, který s fotografkou spolupracoval.

Technická krása zařízení úpravny vody

Ve Středočeském kraji, konkrétně v Kozičíně, mohla fotografka zachytit přísně účelovou budovu a její technické vybavení. Jak se jí to v případě úpravny pitné vody podařilo, se můžete podívat na výběru fotografií:

 

Další fotografie z Kozičína si můžete prohlédnout v této referenci.

Bytový dům na jihu Prahy

Druhým objektem, či spíše souborem několika budov, je novostavba bytového domu v Praze-Měcholupech. Domy tvoří pomyslný trojúhelník s podzemním parkováním, vlastním atriem mezi jednotlivými křídly a okolní sadovou úpravou. Výsledek můžete vidět na dalších fotkách také v referenci Obytné centrum Praha – Měcholupy.