Projekční kancelář Centroprojekt oslavila 80 let své historie.

Oslavy 80 let historie projekční kanceláře Centroprojekt

Publikováno 25.10.2005

Ve čtvrtek 20. října 2005 Centroprojekt oslavoval ve velkém stylu. Výjimečnou příležitostí k setkání s obchodními partnery i kolegy byla historický milník 80 let naší společnosti. Počátek naší projekční kanceláře se datuje k roku 1925, kdy jsme zahájili svou činnost jako projektová složka firmy Baťa.

Oslavy se konaly v Inter Hotelu Moskva v centru Zlína. Večerem provázel známý herec Jan Čenský a hudebně večer obohatila skupina Marathon Band.

Celý večer se odehrával v rytmu samby

Jako první si slovo vzal generální ředitel Vladimír Kudela. Stručně zhodnotil vývoj společnosti od jejích počátků do dneška, kdy je Centroprojekt jednou z nejvýznamnějších projektových firem na území České republiky. Vyjádřil také přesvědčení, že i v budoucnu nebude Centroprojekt chybět u realizace rozhodujících stavebních záměrů v ČR i v zahraničí.

Mnoho budoucích úspěchů popřál Centroprojektu i hejtman Zlínského kraje Libor Lukáš.

V Centroprojektu si velmi dobře uvědomujeme, že k přípravě kvalitního projektu je potřeba velmi dobře chápat lidské potřeby a životní souvislosti. I proto jsme se rozhodli toto stanovisko vyjádřit finančním darem pro oddělení urologie Baťovy krajské nemocnice ve Zlíně symbolickou částkou 80 000,- Kč. Dar z rukou generální ředitele Ing. Vladimíra Kudely a obchodního ředitele Ing. Pavla Stráského s vděčností převzal ředitel Baťovy krajské nemocnice Ing. Pavel Calábek.

Projekční kancelář Centroprojekt oslavila 80 let své historie.

 

Hosté se bavili až do časných ranních hodin. Věříme, že na společné setkání budou rádi vzpomínat.

Období 1925 až 2015 ve 146 sekundách

Při příležitosti krásného výročí vznikly také dva krátké spoty. První se věnuje historii naší společnosti a druhý je odlehčením pro společenský večer.

Fotogalerie z oslav 80. výročí Centroprojektu