Opeřený míček 2008: badmintonový turnaj pro kolegy

Opeřený míček 2008: badmintonový turnaj pro kolegy

Publikováno 28.4.2008

Během posledního dubnového víkendu proběhl dlouho očekávaný turnaj v badmintonu. K velké radosti pořadatelů se dostavilo všech 12 přihlášených dvojic.

Diváci – chvílemi ani hráči – se nestačili divit, co všechno je možné s opeřeným míčkem dokázat. Po čtyřech hodinách, při kterých každá dvojice sehrála minimálně 6 zápasů, bylo rozhodnuto.

Následné předání cen za účasti generálního ředitele Vladimíra Kudely proběhlo v příjemné atmosféře. První tři oceněné dvojice okomentovaly svá zasloužená vítězství a převzaly hodnotné ocenění v podobě plakety, diplomu a doplňků vhodných jak pro sport, tak pro odpočinek.

Hlavní cenu – kvalitní badmintonovou raketu Yonex – v tombole získal Milan Prudký, který při hře nezůstal svému jménu nic dlužný. Po krátké módní přehlídce následovala soutěž o tituly Miss a Mister Palubovka. Zde s velkou převahou zvítězila slečna Veronika Juráňová a pan Václav Jelínek, který oslovil dámy nejen svým šarmem, ale i celkovou originalitou vystoupení.

Unavení a spokojení kolegové z Centroprojektu a jejich rodinní příslušníci se shodli na tom, že se akce Opeřený míček zdařila a doufají, že se na kurtech neviděli naposledy.