Veletrhu IFAT se zúčastnili také kolegové z Centroprojektu

Na IFATu, světovém veletrhu životního prostředí

Publikováno 4.7.2016

Na přelomu května a června jste některé kolegy z Centroprojektu mohli potkat na největším veletrhu životního prostředí IFAT v Mnichově. Jaký byl letošní ročník?

Veletrhu IFAT se zúčastnili také kolegové z CentroprojektuKolegové Vladimír Jonášek a Antonín Bradáč, kteří v rámci Centroprojektu zastupují německého výrobce INVENT Umwelt- und Verfahrenstechnik AG pro Českou a Slovenskou republiku, se starali především o partnery z bývalé federace.

Kromě těchto schůzek jsme s partnery z INVENTu diskutovali aktuální projekty, z nichž za zmínku stojí rozhodně dodávka míchadel a provzdušňovacích systémů pro Královský pivovar Krušovice a dodávka provzdušňovacího systému pro ČOV TOMA Otrokovice, kde je Divize vodohospodářských a dopravních staveb generálním dodavatelem kompletní úpravy regeneračních nádrží,“ dodal Vladimír Jonášek, vedoucí střediska Invent.

Veletrh IFAT v číslech

IFAT patří díky padesátileté historii mezi nejvýznamnější akce svého druhu a má světové renomé. Také proto zde vystavovala společnost INVENT Umwelt- und Verfahrenstechnik AG, jejímž obchodním zástupcem pro ČR a SR je právě Centroprojekt.

Veletrhu IFAT se zúčastnili také kolegové z CentroprojektuLetošní IFAT byl takový:

  • rekordních 3000 vystavovatelů,
  • vystavovatelé z 54 zemí,
  • plocha 220 tisíc m2,
  • 16 hal
  • 50 národních expozic.
  • 40 českých výrobců na ploše 1800 m2.

Nedílnou součástí celého pobytu v Německu byla také přátelská setkání se všemi účastníky předchozího semináře a veletrhu IFAT. K tomu posloužily i dvě společné večeře v Erlangenu a v Mnichově, kde jsme ochutnali to nejlepší z bavorské kuchyně.