Seminář Invent pro obchodní zástupce 2016 v Erlangenu

Budoucnost míchání odpadních vod se zařízeními Invent

Publikováno 1.7.2016

Stejně jako v minulých letech největšímu světovému veletrhu životního prostředí IFAT v Mnichově předcházel obchodní seminář zařízení INVENT pro všechny své obchodní zástupce.

Seminář Invent pro obchodní zástupce 2016 v ErlangenuJednotlivé přednášky byly zaměřeny jak na současné produkty firmy INVENT (míchadla, provzdušňovací systémy, dmýchadla aj.), tak i na nově vyvíjené výrobky pro zajištění kompletního portfolia zařízení pro čistírny odpadních vod a úpravny vody.

Naše kolegy Vladimíra Jonáška a Antonína Bradáče, kteří byli na veletrhu přítomní jako obchodní zastoupení Inventu pro ČR a SR, potěšilo také zařazení našich referencí mezi prezentované zkušenosti s nasazením zařízení Invent po celém světě. Konkrétně se jednalo o ČOV Kazanlak v Bulharsku a úpravnu vody v Bzenci-Přívozu.

Seminář Invent pro obchodní zástupce 2016 v ErlangenuMezi dalšími prezentovanými příspěvky velmi zaujala prezentace CFD modelování proudění v nádržích. Podnětná byla také prohlídka celého výrobního závodu a laboratoří.

Zástupci Inventu z celého světa

Letošní seminář se konal ve dnech 27. a 28. května přímo v sídle firmy INVENT v Erlangenu.

Celkem se ho zúčastnilo 35 obchodních zástupců z celého světa (např. z USA, Mexika, Brazílie, Chile, Švédska, Rakouska, Dánska, Španělska, Francie, Turecka atd.) a 15 kmenových zaměstnanců firmy INVENT.