Titul Zaměstnavatel roku 2011 získala společnost CENTROPROJEKT ze Zlína

Jsme Zaměstnavatelem roku 2011

Publikováno 2.6.2011

Úspěchy firem jsou přímo závislé na zaměstnancích, bez ohledu na velikost. A několik takových uznání jsme získali.

Velké korporace mívají na řešení otázek spojených s touto problematikou více prostředků a také otázka hledání dostatečného množství kvalifikovaných zaměstnanců je pro ně palčivější, avšak i společnosti s menším počtem lidí se mohou svým přístupem stát vzorem pro ostatní.

O vítězích hlasovala odborná porota na základě vyplněných dotazníků, společnost Centroprojekt a.s. získala následující ocenění:

  • 1. místo v celostátním kole v kategorii Progresivní zaměstnavatel roku 2011 určené společnostem do 500 zaměstnanců,
  • Titul Progresivní zaměstnavatel regionu 2011 určený společnostem do 500 zaměstnanců za kraje Moravskoslezský, Olomoucký, Zlínský, Jihomoravský a Vysočina,
  • 1. místo za Zlínský kraj v kategorii Zaměstnavatel regionu 2011

Ocenění Zaměstnavatel roku je svým rozsahem, regionálním rozměrem a počtem účastníků i kategorií ojedinělé v rámci České republiky. Již devátým rokem se zaměřuje na hodnocení personální práce jednotlivých společností. Být dobrým zaměstnavatelem není předurčeno jen velkým korporacím.

Organizátorem je společnost Fincentrum Media a záštitu nad oceněním převzalo Ministerstvo práce a sociálních věcí. Generálním partnerem ocenění je společnost Sodexo Pass Česká republika, hlavním partnerem Fincentrum – Zaměstnanecké výhody a odborným garantem je poradenská společnost PwC Česká republika.