Centroprojekt projektoval aquapark v gruzínském Tbilisi, kde byl položen základní kámen

Základní kámen aquaparku Gino Paradise v Tbilisi

Publikováno 19.7.2012

Ve čtvrtek 14.6. 2012 proběhlo slavnostní položení základního kamene k projektu Aquapark Gino Paradise Tbilisi, v Gruzii. Tato slavnostní akce proběhla za účasti primátora Tbilisi a dalších významných osobností. Za naši společnost se akce zúčastnil pan ředitel Pavel Stráský.

Ojedinělý aquapark v širokém okolí

 

Aquapark, který v Gruzii nemá obdoby vyroste poblíž Tbiliského moře a má být pýchou pro tamní obyvatele. Aquapark bude poskytovat exkluzivní služby pro veřejnost a jeho výstavba je spojena s velkým mediálním zájmem. Položení základního kamene bylo vysíláno v celorepublikové televizi, což je velká reklama i pro samotný Centroprojekt.

Investorem je banka PPF, generálním dodavatelem PSJ Holding a naše divize Aquaparky, bazény a bazénové technologie zajišťuje dodávku kompletní bazénové technologie s podílem 2 milony Euro. Celkové náklady stavby se vyšplhají na částku 25 milionů Euro.

Největší projekt svého druhu v Gruzii bude obsahovat 12 vnitřních a venkovních bazénů v deseti filtračních okruzích s plochami 3 200 m2.

Dále zde budou pro návštěvníky k dispozici atraktivní atrakce jako:

  • celoroční bazénový bar,
  • divoká řeka s pirátskou lodí a whirlpoolem,
  • vlnový bazén,
  • tobogány,
  • skluzavky,
  • tři slané bazény a spousta dalších atrakcí.

Fotografie finální podoby aquaparku po dokončení stavby si můžete prohlédnout mezi našimi referencemi – Aquapark GINO Paradise Tbilisi, GRUZIE.