Projekt aquaparku Flošna v Hradci Králové

Výstavba aquaparku Flošna v plném proudu

Publikováno 14.12.2009

V září tohoto roku byla zahájena realizace stavby letního koupaliště v Hradci Králové. Tuto stavbu Centroprojekt projektoval ve všech stupních projektové dokumentace a na vypracování projektu se podílely téměř všechny profese.

Množství vodních atrakcí pro návštěvníky

01_vystavba-aquaparku-flosna-hradec-kralove_CENTROPROJEKTV současné době jsou dokončeny venkovní nerezové bazény, skluzavky, tobogány a líná řeka. Probíhá dokončování bazénové technologie a potrubních rozvodů.

Stavba byla zahájena v červnu letošního roku a kolaudace by měla proběhnout 15. ledna 2010. Slavnostní otevření celého areálu je plánováno na březen 2010.

Stavba aquaparku Flošna v plném proudu

03_vystavba-aquaparku-flosna-hradec-kralove_CENTROPROJEKTHlavním stavebním objektem je budova koupaliště, která tvoří hygienické zázemí koupaliště. Jsou zde situovány všechny provozy wellness s vnitřním bazénem, restaurace, squash a bowling.

V těchto prostorách nyní probíhají současně práce na podlahách, omítkách, obkladech, dlažbách, podhledech a jsou dokončovány zámečnické a truhlářské konstrukce. Probíhají kompletace všech stavebních profesí.

V areálu probíhají kromě prací na dalších stavebních objektech také sadové úpravy a úprava slunící louky.

Aquapark od projektu po realizaci

02_vystavba-aquaparku-flosna-hradec-kralove_CENTROPROJEKT

Centroprojekt provádí na akci autorský dozor a zúčastňuje se pravidelných kontrolních dnů. Realizace a přípravy stavby se tak naše projekční kancelář účastní od fáze zpracování projektové dokumentace až po samotnou realizaci.

Věříme, že vše bude dokončeno včas a kvalitně ke spokojenosti stavebníka, kterým je statutární město Hradec Králové.

Poznámka: úvodní letecká fotografie aquaparku Flošna je ke článku přidána dodatečně.