Čestné uznání v soutěži Stavba roku 2012 Zlínského kraje získal projekt dostavby výrobního areálu firmy Fremach Morava v Kroměříži

Získali jsme čestné uznání ve Stavbě roku 2012 Zlínského kraje

Publikováno 10.6.2013

Slavnostní předání cen v soutěži Stavba roku Zlínského kraje za rok 2012 se uskutečnilo 23. května v kongresovém a kulturním centru Beseda v Otrokovicích.

Již tradičně byly stavby hodnoceny v několika kategoriích a pro společnost Centroprojekt Group je potěšující, že ani v tomto roce nevyšla ze soutěže naprázdno. Čestné uznání získala dostavba výrobního areálu firmy Fremach Morava v Kroměříži v kategorii průmyslových a zemědělských staveb.

Slavnostního večera se zúčastnili a cenu převzali místopředseda představenstva Ing. Pavel Stráský, ředitel Divize 2 Ing. Josef Knotek, Jaromír Kužela a Ing. Arch. Milan Kužela.

V 11. ročníku soutěže, která se i tentokrát konala pod záštitou hejtmana Stanislava Mišáka, hodnotila odborná porota složená ze zástupců krajské společnosti Svazu podnikatelů ve stavebnictví ČR, České komory architektů, České komory autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě a Zlínského kraje 51 přihlášených staveb dokončených v roce 2012. Již počtvrté tak Zlínský kraj drží prvenství mezi ostatními kraji ČR v počtu přihlášených staveb.