Vodaři na konferenci Nové metody a postupy při provozování ČOV

Vodaři na konferenci Nové metody a postupy při provozování ČOV

Publikováno 10.4.2016

Začátek dubna patří již 21 let nejvýznamnější odborné akci pořádané v ČR v odvětví čištění odpadních vod, kde jsme samozřejmě nemohli chybět.

Naše firma je pravidelným účastníkem semináře „Nové metody a postupy při provozování ČOV“ v Moravské Třebové od roku 2004.

Tohoto semináře se tradičně účastní více jak 300 odborníků z oboru čištění odpadních vod, specializovaných na provozování, projektování a dodávky. Sou- částí semináře byla i prezentační výstava 35 firem včetně té naší. Za divizi Vodohospodářských a inženýrských staveb se odborné části konference zúčastnila Pavla Halasová a za středisko Technologických zařízení INVENT Vladimír Jonášek a Antonín Bradáč.

Díky výborné přípravě na seminář byly celé dva dny vyplněny nepřetržitou řadou obchodních jednání s našimi partnery, se kterými jsme cíleně diskutovali konkrétní současné i budoucí projekty jak v oblasti vodohospodářských staveb, tak v oblasti dodávek zařízení INVENT.

Seznámili jsme se i se zcela novými obchodními partnery, pro které v této době již připravujeme nabídky na konkrétní spolupráci. Jednání, která jsme nestihli absolvovat v kongresovém sálu firmy HEDVA Moravská Třebová, pokračovala na společenském večeru doprovázeném živou hudbou a ochutnávkou moravských vín v prostorách Městského muzea tamtéž…

Letos se seminář konal v termínu 5. – 6. dubna 2016. Seminář organizuje firma VHOS Moravská Třebová ve spolupráci s odbornou skupinou Městské čistírny odpadních vod Asociace pro vodu ČR (CzWA).