Večírek v perle českých hudebních sálů

Publikováno 10.1.2018

Potřetí se vánoční večírek držel přísloví „změna je život“. Po sile NWT a Baťově institutu patřil závěr roku 2017 největšímu chrámu kultury ve Zlíně – Kongresovému centru.

Při hledání vhodného termínu bylo potřeba opět uznat, že tento výrazný objekt je tak naplněný, že najít jeden volný večer (zvlášť v prosinci!) je hledáním jehly v kupce sena. A podařilo se!

Objektem Vás provázel správce budovy pan Zikmund, jehož  obeznámenost s celou budovou i jejími technologiemi byla opravdu vidět. Díky jeho vstřícnosti jsme tak mohli vidět
mnoho míst, která běžní smrtelníci zřejmě nikdy neuvidí.

Právě takto jsme prohlídku koncipovali – aby si naši kolegové mohli prohlédnout lávky nad pódiem, režii, technologické zázemí v suterénu… a až půjdou příště na filharmonii nebo jiný koncert, mohou se předvést s novými znalostmi.

Kde bývají vánoční večírky?

Od roku 2015 jsme změnili obvyklá setkání v místních restauracích za večírky v místech, které jsou zároveň naší referencí. Hned v roce 2015 jsme tak zavítali na baťovské silo NWT, o rok později na 14|15 Baťův institut a naposledy přímo do Kongresového centra Zlín.

Otázkou tak je, kde to oslavíme letos!

Fotky z večírku