Vánoční večírek 2016 Centroprojektu v Baťově institutu

Vánoční večírek Centroprojektu v Baťově institutu

Publikováno 4.1.2017

Také letos jsme vybrali jako místo setkání naši významnou referenci. Nemohla chybět ani exkurze.

Po zhodnocení roku 2016 následovala oblíbená část – ředitel každé divize jmenoval jednoho kolegu, který si podle něj zasloužil být oceněn jako zaměstnanec roku.

 

Především místa neveřejná

Po loňské pozitivní zkušenosti s místem vánočního večírku jsme i letos vynechali restauraci a potkali se na významné referenci. Přechozí sídlo NWT v baťovském sile jste nás mohli potkat v centru krajské kultury – ve 14|15 Baťově institutu. Během večírku jsme si prohlédli naši významnou referenci, především místa běžným návštěvníkům skrytá. Navštívili jsme archiv knihovny, viděli zázemí vzduchotechniky, byli na střeše 14. budovy a viděli bývalý tovární areál jako na dlani…

 

Baťův institut po rekonstrukci

Další fotografie a informace si můžete prohlédnout v našich referencích.

O 14|15 Baťově institutu

V současnosti se v komplexu dvou bývalých továrních objektů firem Baťa a Svit nachází centrum krajské kultury. Svá sídla a prezentační prostory zde mají Krajská galerie výtvarného umění, Krajská knihovna Františka Bartoše a Muzeum jihovýchodní Moravy.

Aktuální nové funkci předcházela náročná rekonstrukce budov ve špatném stavu. Nově byla doplněna platforma mezi budovami, která slouží pro velké venkovní akce (například koncerty Filharmonie Bohuslava Martinů pod širým nebem).

Dokončená rekonstrukce také získala titul Stavba roku 2013 Zlínského kraje.