Vágner Cup s naší účastí

Publikováno 25.9.2009

Také letos se uskutečnilo tradiční a očekávané setkání příznivců vody a bazénů na ukončení bazénářské sezony. 

Stalo se pravidlem uplynulých let, že se během první poloviny září sejdou v Praze zástupci bazenářských firem, příznivci vody, bazénů a koupání. Všichni společně zakončí bazenářskou sezónu uplynulého roku. V dřívějších letech se účastníci sjížděli v odpoledních hodinách a u dobrého pití a jídla probírali vše potřebné.

Před třemi lety se pořadatel celé akce, kterým je firma Vágner Pool, rozhodl, že dodá této unikátní sešlosti na atraktivitě. Proto se doprovodným programem stal amatérský fotbalový turnaj – Vágner Cup.

I v letošním roce se skupina našich bazénářů turnaje zúčastnila. Přestože myšlenkou fotbalového turnaje je především zábava v duchu fair-play, rok od roku kvalita fotbalových výkonů jednotlivých týmů roste a k zápasům se přistupují velmi zodpovědně.

Horní řada zleva: Tomáš Navrátil, Martin Kubal, Milan Prudký, Petr Šebesta, dolní řada zleva: Marek Jurák, Laďa Blažek, Pepa Lebeda

Horní řada zleva: Tomáš Navrátil, Martin Kubal, Milan Prudký, Petr Šebesta,
dolní řada zleva: Marek Jurák, Laďa Blažek, Pepa Lebeda

 

Po dvou uplynulých ročnících, kdy naši bazenáři nepostoupili ze základní skupiny, se jim letos podařilo postoupit do čtvrtfinále bez jediné inkasované branky. Ve čtvrtfinále náš tým opět zvítězil a vrhl se do bojů o medaile.

Bohužel v utkání o postup do samotného finále turnaje jsme prohráli s budoucím vítězem celého turnaje – týmem firmy Ekocis – těsným výsledkem 1:2.

V boji o 3. místo pak naši bazenáři nešťastně podlehli v penaltovém rozstřelu.

Po fotbalových bitvách nastal čas na doplnění energie a tekutin, a tak si všichni zástupci bazenářských firem vychutnali bohatý raut za hudebního doprovodu skupiny Laura a její tygři a při vzájemných diskuzích zakončili bazenářskou sezónu. Letošní 4. místo z 15 zúčastněných týmů je pro nás velkým úspěchem a už nyní se těšíme na další ročníky.