Ocenění pro zastoupení společnosti Invent v ČR

Úspěch obchodního zastoupení Invent ve světě

Publikováno 2.6.2014

Začátkem května 2014 se zástupci společnosti CENTROPROJEKT GROUP zúčastnili pravidelného semináře v sídle firmy INVENT v Erlangenu. Ten byl zaměřen na nově nabízené produkty pro vodní hospodářství, na prohloubení zkušeností se současnými produkty a na diskusi o nejvýznamnějších referencích za poslední 2 roky.

Inovace hyperboloidního míchadla HYPERCLASSIC

Z nových výrobků stojí za zmínku především zcela nový tvar hyperboloidního míchadla HYPERCLASSIC®. Nové míchadlo šetří ve stejných podmínkách provozu až 30% nákladů na elektrickou energii, je vyrobeno z naprosto nezničitelného materiálu (nebylo možno jej rozbít ho ani 5 kg kladivem ani současným skokem 3 obchodních zástupců), je odolné většině známých chemikálií a jeho montáž bude díky poloviční hmotnosti jednodušší.

Centroprojekt: Jsme třetí nejlepší zastoupení Inventu na světě

Na seminář navazoval největší světový veletrh životního prostředí IFAT ENTSORGA 2014 v Mnichově. Na jednom z nejrozsáhlejších stánků na veletrhu bylo představeno celé portfolio nabízených výrobků firmy INVENT včetně všech novinek představených na semináři.

První den na veletrhu proběhlo za účasti obchodních zástupců celého světa, které doplnili jejich nejvýznamnější obchodní partneři. Součástí programu bylo také tradiční vyhlašování 3 nejlepších obchodních zastoupení firmy INVENT. I letos, podobně jako před 2 lety, jsme přebírali ocenění za 3 místo.

Naše firma se opět neztratila, a to přesto, že zastupujeme jeden z nejmenších trhů ve srovnání s ostatním světem, kde firma INVENT působí!

Úspěch firmy CENTROPROJEKT GROUP a.s. byl podtržen uskutečněním doposud největšího obchodu firmy INVENT s novým výrobkem, tzv. akcelerátorem proudění do oběhových aktivací CYBERFLOW®. Odměnou je voucher firmy INVENT pro obchodního zástupce firmy CENTROPROJEKT GROUP a.s. na cestu do Dubaje či New Yorku.

Přejeme šťastný let a věříme v další úspěchy našeho zastoupení firmy INVENT v České a Slovenské republice!