Nabídka technologických zařízení Invent pro vodohospodářské stavby

Technologická zařízení Invent v nové podobě. Podívejte se

Publikováno 11.8.2016

Už 17 let dodáváme špičková zařízení do čistíren a úpraven vod nejen na území České republiky. Abychom mohli zlepšovat technologické zázemí a snižovat energetickou náročnost i nadále, připravili jsme přehled referencí a zařízení, která dodáváme.

Společnost INVENT Umwelt- und Verfahrenstechnik AG je světovým lídrem na poli míchacích a provzdušňovacích systémů pro úpravny a komunální i průmyslové čistírny vod.

Od roku 1999 je Centroprojekt výhradním zastupitelem pro český a slovenský trh. Tato německá firma nabízí ucelený proces dodávky, konzultací, inženýrskou činnost a vývoj navazujících softwarových produktů.

Naši zákazníci tak dostávají neustále vyvíjená a zdokonalovaná zařízení. Výsledkem jsou maximálně funkční produkty splňující požadavky na ochranu a udržení kvality vod a životního prostředí.

Video vydá za tisíc slov

Nabídka technologických zařízení Invent pro vodohospodářské stavbyPro představu, jak zařízení Invent fungují a představu, proč jsou špičkovou variantou pro nové instalace či náhradou za stávající zařízení, si můžete prohlédnout v několika videích.

První dvě videa představují tým, které za německým Inventem stojí, a jednotlivá zařízení, která nabízejí. Třetí představuje systém THINK Fluid Dynamix pro počítačovou simulaci pohybu v nádržích.

Čtvrté video pak představuje sedmou generaci ‚vlajkové lodi‘ – hyperboloidního míchadla HyperClassic.

Přehled technologických zařízení Invent

Nabídka technologických zařízení Invent pro vodohospodářské stavbyCelou nabídku si můžete prohlédnout na stránce Inventu, kde je rozdělena na jednotlivé kategorie:

  • hyperboloidní míchací systémy,
  • míchadlo oběhových aktivací,
  • provzdušňovací systémy,
  • hyperboloidní míchadla/aerátory,
  • dekantační systémy,
  • modulární systém biologického čištění vod,
  • míchadla.

 

Reference – základ důvěry

Nabídka technologických zařízení Invent pro vodohospodářské stavbyZařízení Invent jsme instalovali na desítkách lokalit nejen v České republice a na Slovensku. Mezi vzdálenější zkušenosti řadíme dodávku a nastavení zařízení v Srbsku a v Bulharsku.

Mezi referencemi najdete jak míchadla vod, tak i aerační systémy, míchadla oběhových aktivací a další varianty pro optimální péči o vodu v nádržích.

Referencí máme desítky, postupně všechny přidáváme. Přesvědčit se můžete v přehledu realizovaných zakázek.

Novinkou je mapa instalací zařízení Invent. Díky ní si můžete pohodlně prohlédnout, kde přesně se naše reference nacházejí. Podívejte se sami.

Nabídka technologických zařízení Invent pro vodohospodářské stavby

 

Chcete víc? Podívejte se na online katalog

Spoustu dalších informací a fotografií najdete v našem katalogu. Odkaz na něj si můžete prohlédnout a prolistovat přímo na svém počítači, stačí kliknout SEM.

Pokud byste chtěli opravdu vyčerpávající informace, pak se můžete podívat přímo na stránky výrobce INVENT Umwelt- und Verfahrenstechnik AG.

Nabídka technologických zařízení Invent pro vodohospodářské stavby

 

Jsme tady pro vás – stačí se ozvat

Pokud chcete mít i vy špičková zařízení, která jsou lídrem mezi produkty pro vodohospodářské stavby, neváhejte se na nás obrátit. Veškeré potřebné kontakty najdete TADY.

Nabídka technologických zařízení Invent pro vodohospodářské stavby