Technologická skupina pro tok energií i surovin

Publikováno 30.8.2018

Komplexní řešení investičního záměru od konzultace, architektury a projektu, přes řešení technologie až po vedení stavby s jedinou firmou – to je jasný požadavek našich zákazníků.

Specializovaná skupina Technologie vzniká v návaznosti jak na požadavky stávajících zákazníků, tak i s ohledem na potřeby majoritního akcionáře, kterým je koncern Agrofert.

Svým zaměřením rozšiřuje současné zkušenosti kolegů specializovaných na vodohospodářské a energetické stavby.

Vše, co teče v trubkách

Konzultace, projekty a řízení realizací nabízíme pro zajištění toku vstupních surovin (teplo, pára, stlačený vzduch atd.) a produktů.

S každým klientem tak řešíme jeho záměr a možnosti realizace. Ptáme se na otázky jako:

  • jak se řeší příjem a zpracování surovin,
  • jaké jsou technologie procesu výroby,
  • jaká jsou omezení současného řešení,
  • jaké jsou konkrétní požadavky (zrychlit, zmenšit, zvýšit kapacitu atd.) a mnohé další.

Skupina Technologické projekty tedy nabízí služby od studie až po prováděcí projekt, respektive basic design až po detail design. Dále záleží na klientovi, zda požaduje podrobnou dokumentaci pro realizaci.

Vše pod jednou střechou

Souběžně se zakázkami „zvenčí“ jsme partnery také pro současné klienty Centroprojektu, kteří během přípravy projektu zjistí nové požadavky na stávající nebo plánované technologie.

Poradenství pak může probíhat „all in house“, tedy pod jednou střechou – rychle, koordinovaně a také osobně.

Vytvořením nové technologické skupiny tak nabízíme investorům další významnou přidanou hodnotu – s jednou firmou můžete řešit investiční záměr, architektonický návrh, stavební projekt, procesní technologie, inženýring i technologický dozor investora.