Vánoční večírek v roce 2015 měla zlínská projektová kancelář Centroprojekt na sile NWT

Rok 2015 jsme zakončili večírkem na baťovském sile

Publikováno 7.1.2016

Na závěr roku 2015 se naskytlo výjimečné prostředí pro náš tradiční vánoční večírek – všichni kolegové z Centroprojektu se potkali na sile společnosti NWT, jehož proměnu jsme projektovali.

Rekonstrukce baťovské sila z roku 1938 na Centrum strategických služeb společnosti NWT a.s.Letošní vánoční setkání všech kolegů jsme chtěli pojmout jinak, než bylo běžné v minulých letech. Proto jsme zvolili prostory nedávno dokončené rekonstrukce baťovského sila, kde v současnosti sídlí společnost NWT a.s.

Právě pod touto proměnou původně zemědělského objektu na moderní kancelářské prostory jsme jako projektanti podepsáni. Mnoho pracovníků, obzvlášť z divizí nezabývajících se průmyslovou výstavbou, tak mělo možnost si tuto proměnu prohlédnout osobně.

Ocenění zaměstnanců roku 2015

Oceněni byli také za výjimečné pracovní výkony a nasazení i zaměstnanci CentroprojektuLetitým zvykem je také vyhlášení zaměstnanců, kteří v uplynulém roce dosahovali nadprůměrných pracovních výsledků nebo vysokého pracovního nasazení. Ředitel každé divize tak přede všemi poděkoval vybraným kolegům a zároveň představil důvody, proč je konkrétní pracovník oceněn. Gratulujeme všem!

„Věřím, že si všichni spolupracovníci závěrečnou akci užili a změna charakteru této oblíbené akce byla vítaná. Těším se na rok 2016, už máme i pár nápadů na další místo,“ uzavírá večírek s výhledem do dalšího roku Vít Mach, marketingový manažer.

Proč byl večírek na baťovském sile?

Pro variantu netradičního místa celé akce jsme se rozhodli z několika důvodů. „Především je to náš úspěšný projekt, která dokázal uspět v náročné konkurenci soutěže Stavba roku 2015 České republiky.

Díky vstřícnosti pana Ing. Jiřího Stodůlky, ředitele divize Realizace společnosti NWT a.s., si mohli kolegové prohlédnout celou budovu. „A o tom, že tato nabídka byla zajímavá, svědčí velký zájem ze všech divizí, včetně bazénářů, vodařů i kolegyň z Copycentra,“ hodnotí poslední vánoční večírek Vít Mach.