CENTROPROJEKT GROUP podporuje produkt Malémimi.cz

Podporujeme projekt pro předčasně narozené děti

Publikováno 19.10.2015

Pro zlepšení poporodní péče předčasně narozených dětí se ve zlínské nemocnici budou realizovat nové pokoje. Centroprojekt tuto aktivitu podpořil tím, co je mu vlastní – rozpočtem stavebního projektu.

Představuje se Malémimi.cz

Proč se tento web a komunita rodičů spustily? Důvody ukazuje níže přiložené video:

Cílem je tedy vybudování informačního webu, kde rodiče předčasně narozených dětí najdou veškeré potřebné informace. Zaručena je také odborná úroveň odpovědí, vzhledem k účasti doktorů jako je např. MUDr. Jozef Macko, Ph.D., primáře novorozeneckého oddělení Perinatologického centra Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně, a dalších pediatrů, neonatologů a jiných specializací.

Neméně důležitým cílem je také vybudování nového a vyhovujícího zázemí pro rodiče s dříve narozenými potomky. Pokoje, které rodičům nabídnou blízkost jejich dětí, jsou milníkem projektu, kterého chceme dosáhnout. „Pro realizaci těchto nových místností je však potřeba 2,5 milionu Kč, na které je vypsána transparentní sbírka právě na webu malemimi.cz,“ říká Josef Váverka, ředitel divize průmyslových, energetických a občanských staveb.

Další informace a jak přispět

Pokud Vás projekt zaujal a chcete více informací nebo rovnou podpořit tento projekt, neváhejte navštívit tyto webové stránky:

Webové stránky projektu: www.malemimi.cz
Facebook stránky: www.facebook.com/Malemimi.cz

 http://www.centroprojekt.cz/podporujeme-projekt-malemimi-cz/http://www.centroprojekt.cz/podporujeme-projekt-malemimi-cz/http://www.centroprojekt.cz/podporujeme-projekt-malemimi-cz/