Kolegové z divize vodohospodářských staveb na veletrhu Ekologické stavby v Brně

Opět jsme se potkali na Ekologickém veletrhu v Brně.

Publikováno 27.5.2008

Ve dnech 20. – 22. května jste mohli naše kolegy-vodaře potkat na významné události nejen pro vodohospodáře v České republice. 

Letošní ročník byl mimo jiné zaměřen na novelizace zákonů v oblasti vodohospodářství a odpadů, ale i na Operační program Životního prostředí a další financování projektů pro zlepšení
životního prostředí pro období 2007 – 2013.

O tom, že ekologie a ochrana životního prostředí jsou v centru pozornosti, svědčí i návštěva řady významných osobností a hostů z ČR i ze zahraničí. Veletrhy zahájili místopředseda vlády
a ministr životního prostředí Martin Bursík a ministr zemědělství Petr Gandalovič. Zahraniční účast zajistily delegace odborníků z Chorvatska, Kanady, Rakouska a Francie.

Převážnou většinu návštěvníků (82%) tvořili odborníci z oboru, kterým veletrhy poskytují jedinečnou možnost seznámit se s novými trendy, výrobky a službami a zároveň vést osobní
obchodní jednání s konkrétními partnery.

Vodaři z Centroprojektu již tradičně

Kolegové z divize Vodohospodářských, inženýrských a dopravních staveb se každoročně účastní těchto veletrhů již mnoho let. Je to pro nás velmi dobrá příležitost k navázání nových obchodních kontaktů a samozřejmě k utužení stávajících vazeb s investory, projektanty, starosty a provozovateli vodohospodářských zařízení a staveb.

Navštívilo nás mnoho stávajících zákazníků, kteří se s námi přišli podělit o své dojmy z námi rekonstruovaných či nově vybudovaných vodohospodářských staveb a zařízení nebo míchacích a aeračních systémů INVENT.

Na veletrhu se také objevilo nemálo nových návštěvníků našeho stánku, kteří měli zájem o spolupráci na nových a pro nás zajímavých projektech.

Celkově lze konstatovat, že letošní 14. mezinárodní vodohospodářské výstavy a 14. mezinárodního veletrhu techniky pro tvorbu a ochranu životního prostředí byl úspěšný a těšíme se na účast na dalším 15. ročníku, který se uskuteční pod novým názvem WATENVI.