Malemimi.cz: Projekt nových pokojů pro rodiče a děti se úspěšně rozběhl

Publikováno 26.11.2015

S radostí jsme se zařadili mezi podporovatele unikátního projektu pro bližší kontakt předčasně narozených dětí a rodičů. Centroprojekt pomohl částkou 90 tisíc Kč v rámci oslav 90. výročí společnosti.

Nová služba se poprvé zrealizuje v prostorách zlínské porodnice v rámci Nemocnice Tomáše Bati.

Šek s úctyhodnou sumou převzal na pódiu z rukou předsedy představenstva společnosti Centroprojekt Group a.s. Pavla Stráského. „Podpořili jsme projekt finanční částkou, která jak doufáme, umožní jeho rychlý rozjezd. Ne náhodou má tato suma shodné číslice právě s našim výročím,“ uvedl Pavel Stráský a doplnil: „Věříme, že se tento krok stane inspirací i pro další podnikatele, kteří budou následovat našeho příkladu.

Podle slov organizátorů projektu Malémimi.cz si někteří hosté okamžitě k srdci. O tom svědčí fakt, že se ke sbírce přihlásili hned následující den další firmy.

Přítomní zaměstnanci společnosti, obchodní partneři a další vzácní hosté měli možnost seznámit se během večera s podstatou projektu Malemimi.cz. A to jak prostřednictvím krátkého emotivního videa, tak také díky přítomnosti primáře novorozeneckého oddělení Jozefa Macka. Ten kromě představení projektu a uvedení do situace v oblasti zlínské neonatologie vyjádřil poděkování za všechny předčasně narozené děti a jejich rodiče.

Projekt Malémimi.cz se objevil i v České televizi

Návrh nové úrovně služby v rámci pobytu v porodnici zaujal i redakci ČT. V krátkém videu uvidíte také srovnání stávajícího pobytu předčasně narozeného dítěte v inkubátoru s vizualizací plánovaných pokojů:

Představení projektu Malémimi.cz

Toto krátké video představuje samotnou podstatu celé kampaně, proč se koná a co by mělo být na konci celé aktivity.

Společnost Centroprojekt se na projektu Malemimi.cz podílí již od samého počátku. Na jaře zpracovala projektovou dokumentaci k vybudování pokojů pro individualizovanou péči na porodnickém oddělení Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně.

Nyní i její finanční příspěvek umožní společně s dalšími prostředky vizi primáře Macka zrealizovat.

Více se o projektu Malémimi.cz dozvíte na oficiálních stránkách – www.malemimi.cz.