Na konferenci Budoucnost | Investice | Projekty, kterou pořádal zlínský Centroprojekt, vystoupil také Ing. Mirek Topolánek, bývalý premiér ČR

Jaká byla konference Budoucnost | Investice | Projekty?

Publikováno 29.9.2015

Prostory nedávno opravených baťovských továrních budov se staly dějištěm konference Budoucnost | Investice | Projekty. Jaká byla?

Všechny příspěvky na jednom místě

Nejen, že šetříme stromy, ale také chceme nabídnout odborné příspěvky i pro pozdější použití. „Proto jsme se rozhodli prezentace zveřejnit na konferenčním webu www.centroprojekt.cz/konference. Výhodou je také jejich dostupnost odkudkoli, kdežto vytištěné podklady se budou zanedlouho hledat jen obtížně,“říká s úsměvem Vít Mach, manažer akce.

Každá sekce má svou vlastní stránku, kde jsou jednotlivé příspěvky zveřejněny.

Prohlédněte si atmosféru celého dne

Odborné a přátelské setkání jsme se také pokusili zachytit na fotkách. Nejužší výběr si můžete prohlédnout na níže, další fotografie najdete na našem facebooku ZDE.

Redakce Stavebních a investorských novin také natáčela reportáž. Jakmile bude zveřejněna, najdete ji na našem webu v sekci Aktualit.

Proč Centroprojekt takovou akci uspořádal?

Letos si CENTROPROJEKT GROUP připomíná již 90 let své historie. Naším přímým předchůdcem je totiž projektové oddělení firmy Baťa. To bylo totiž založeno samotným Tomášem Baťou starším již v roce 1925, aby dokázalo rychleji projektovat stavební rozvoj firmy i města Zlín.

O naší historii si můžete přečíst více na webu v části O nás.