Fotbalový turnaj O pohár předsedy představenstva společnosti CENTROPROJEKT ve Zlíně

Fotbalový turnaj „O pohár předsedy představenstva“ 2015

Publikováno 26.5.2015

V pátek 22. května proběhl ve zlínském sportovním areálu na Vršavě první ročník fotbalového turnaje o „putovní“ pohár předsedy představenstva. Jednotlivé divize nominovaly své reprezentační týmy, přišli fandit i nehrající členové. O vítězství se utkaly čtyři silné týmy.

V základní části se hrálo systémem každý s každým a během 6 zápasů se tak určila výkonnost jednotlivých týmů. Po vyrovnaném boji se týmy rozdělily
na dvě části. První dva týmy postoupily do finálového boje o první místo, zbylé dva týmy hrály o třetí místo.

Mezi jednotlivými zápasy bylo připraveno občerstvení ve formě párků, piva a nealka z místního bufetu, aby všichni účastníci vydrželi náročný turnaj až do konce.

Vyhlášení výsledků se ujal předseda představenstva Ing. Pavel Stráský a vítězům předal putovní pohár. Po vyhlášení se všichni účastníci přesunuli do vnitřních prostor areálu k oslavám vítězství a zahájení společenské části večera.

Vzhledem k tomu, že se jednalo o 1. ročník této akce, hodnotíme účast jako dobrou a slibnou. Hráči obzvlášť pozitivně hodnotili fakt, že svůj tým přišli podpořit i nehrající kolegové. „Věřím, že na dalším ročníku se nás sejde ještě více a podaří se z této akce vytvořit tradici,“ dodal Ing. Tomáš Kudela, senior referent firmy CENTROPROJEKT GROUP a.s.

Vítězům blahopřejeme, všem účastníkům děkujeme za sportovního ducha, kterého prokázali, a těšíme se na příští ročník!