Vodaři a Invent na veletrhu Vodovody - Kanalizace 2015

Vodaři a Invent na veletrhu Vodovody – Kanalizace 2015

Publikováno 28.5.2015

V termínu 19. – 21. května se „vodařská“ část naší firmy prezentovala na 19. mezinárodní výstavě VODOVODY – KANALIZACE 2015 v Praze Letňanech.

Vodaři a Invent na veletrhu Vodovody - Kanalizace 2015Stánek firmy Centroprojektu byl letos koncipován s důrazem na 90. výročí založení firmy a svou účastí ho podpořili místopředseda představenstva Martin Drotár a ředitelé vodařských divizí Dušan Novotný a Petr Ševela.

Významným účastníkem byla i naše obchodní partnerka z firmy INVENT Jana Sedláčková, která podpořila spolupracovníky z obchodního zastoupení INVENTu – Vladimíra Jonáška a Antonína Bradáče. Svojí účastí po celou dobu veletrhu přispěla k úspěšné prezentaci vodařských divizí naší firmy jako spolehlivého partnera na poli vodohospodářských technologií, staveb i dodavatele výrobků INVENT technoložka vody Pavla Halasová.

Pečlivá příprava výstavy byla zúročena takřka nepřetržitým obsazením stánku návštěvníky z řad projektantů, provozovatelů, investorů, starostů a dodavatelských firem. Již po třetí jsme odborné diskuze vedli při ochutnávce vybraných listových čajů, o jejichž pečlivou přípravu se starala Michaela Chovancová.

Vodaři a Invent na veletrhu Vodovody - Kanalizace 2015

 

Výsledným efektem bylo kromě utužení vzájemných vztahů s našimi současnými obchodními partnery a diskuze nad běžícími projekty i navázání nových potenciálně přínosných kontaktů. Velmi aktivní jsme při jednáních s partnery z vodohospodářských společností byli i v prezentaci našich zkušeností, a to nejen v oblasti optimalizace a intenzifikace ČOV, ale i úpravy vody.

Počet prezentujících firem oproti minulému ročníku vzrostl takřka o 10% (na 340), auditovaná plocha byla téměř 6 200 m2 a byla prolomena hranice 9 000 návštěvníků. Zastoupeny byly firmy pohybující se v oblasti úpravy a čištění vody z téměř všech evropských států.