Studentům vstříc na VUT v Brně

Publikováno 29.10.2018

Studenti nás nepřestávají bavit! Proto jsme podpořili rozjezd zimního semestru na Fakultě stavební VUT v Brně. A se „stavárnou“ toho plánujeme mnohem víc!

Náměstíčko uprostřed areálu stavební fakulty patřilo celé odpoledne a večer v úterý 2. října hudbě! Právě tady mohli studenti vystoupit z komfortní zóny (zvlášť ti, kteří vystupovali jako studentská kapela) nebo si den pořádně užít. A že bylo s kým!

 

Z milionu kostek Lega

Vrcholem a největším lákadlem byli poslední dva vystupující – kdo zná Voxela nebo kapelu Nebe? Václav Lebeda alias Voxel je známý písničkář z talentové soutěže Česko Slovenská SuperStar připravil fanoušky na headlinera celého festivalu – poprockovou kapelu Nebe, třeba i díky jejich první písni Legosvět.

VUT? A co dál?

Pro naši projekční kancelář se jedná o zahájení dlouhodobější spolupráce s brněnskou stavební fakultou. Máme zájem se studenty diskutovat v konkrétních předmětech, některé budoucí stavaře pozvat do Zlína a třeba i k brigádě a následnému zaměstnání.

Studentům dáváme prostor k získání nových zkušeností pravidelně a spolupráce s FAST VUT v Brně tak pro nás není krokem do neznáma. Naopak – na nové studenty, stážisty, brigádníky a následně spolupracovníky se už teď těšíme!

 

Atmosféra FastFESTu