Nově nafocené reference Centroprojektu

Reference s novými fotografiemi

Publikováno 19.7.2016

Architektura se nejlépe prezentuje na kvalitních fotografiích. Právě proto jsme v minulých měsících nafotili další významné reference. Podívejte se na vědecká centra, distribuční areál či nákupní centrum Olympia v nových pohledech.

Moderní prostory pro biomedicínu

Tato budova nabízí moderní zázemí – laboratoře i kanceláře – pro nové translační centrum regenerativní medicíny na odpovídající úrovni v Ostravě.
Tento objekt je zároveň jednou z největších investic do tohoto oboru na světě.
Více informací i fotografií najdete v referenci 4MEDI: Corporate Biotech Park for Medical Innovations.

Excelentní zázemí pro biotechnologie

Vývoj a výroba léčivých přípravků, která využívá autologní lidské buňky, potřebuje špičkové zázemí. Právě takové využívá Národní Centrum Tkání a Buněk a.s. v Brně po dokončení projektu adaptace stávajících prostor. Díky výbornému multidisciplinárnímu týmu a odpovídajícím prostorám zde vznikají řešení, která posouvají hranice biologické a cílené léčby.
Na fotografie interiérů se můžete podívat SEM.

Biotechnologické a biomedicínské centrum ve Vestci u Prahy

Výsledkem společné investice Akademie věd ČR a Univerzity Karlovy ve Vestci je dokončené vědecké centrum excelence v oblastech biotechnologií a biomedicíny.
Až bude BIOCEV v plném provozu, bude zde pracovat až 600 vědeckých i nevědeckých pracovníků. Podlahová plocha je cca 25,5 tisíce m2.
Na fotografie se podívejte v této referenci.

Centrum fenogenomiky v areálu BIOCEVu

Samostatnou budovou v areálu vědeckého centra ve Vestci u Prahy čtyřpodlažní administrativní, vědecká a skladová budova.
V podzemních podlažích se nachází mimo jiné jeden z největších zvířetníků pro laboratorní myši na světě. Zvířata zde mají výborné prostředí, aby mohly být výsledky výzkumu naprosto přesně měřeny.
Pro další fotografie, pohledy ze vzduchu i vizualizace si prohlédněte tuto referenci.

Energetické srdce BIOCEVu

Rozhlehlý areál biotechnologického a biomedicínského centra s velkým množstvím vědeckých přístrojů a citlivých zvířat je obzvláště náročné na zdroj energií. Proto stojí na jižním okraji areálu budova energetického centra zásobujících obě blízké budovy.
Pro více informací se navštivte stránku této reference.

Nákupní centrum Olympia v Brně

Projekt první etapy výstavby tohoto obchodního komplexu na jižním okraji Brna připravil Centroprojekt včetně dopravního řešení lokality a koncepce parkoviště.
Letecké pohledy i záběry na exteriér budovy najdete ZDE.

Projekt rozšíření a rekonstrukce distribučního areálu Ahold

Původní lichoběžníková skladová a distribuční hala byla během rekonstrukce doplněna o novou halu. Mezi nezbytnými podmínkami projektu byla snadná logistika, parkování a obracení zásobovacích kamionů. Součástí projektu bylo i dopravní řešení v areálu.
Všechny fotky najdete v referencí Rozšíření distribučního centra Ahold Czech Republic.

Tyto i všechny další reference najdete na stránce referencí Centroprojektu. Všechny stavby jsou přehledně rozdělené do odvětví, na která se naše projektová kancelář zaměřuje.