Opeřený míček aneb firemní badminton zná své vítěze

Publikováno 27.4.2009

Sobota 18. dubna patřila sportovním nadšencům z řad kolegů v Centroprojektu. Právě tehdy proběhl turnaj ve smíšené čtyřhře v badmintonu.

K velké radosti pořadatelů se letos dostavilo 14 dvojic. Z tvrdých bojů v základních skupinách nakonec vzešly 4 týmy, které se popraly o finálovou účast – Pí Kong s Ší Šongem, Haka, Vikingové a největší překvapení turnaje Trhači řepy.

Finálová klání zhlédl i generální ředitel ing. Kudela, který předběžně přislíbil svoji účast na příštím ročníku. Dramatické boje určily konečné pořadí následovně:

  1. místo: Haka (Filip Orsava, Jana),
  2. místo: Vikingové (Mirek Čtrnáctý, Simona),
  3. místo: Pí Kong + Ší Šong (Petr Klinkovský, Šárka Šnédarová).

Po nezbytném občerstvení převzaly vítězné dvojice poháry a věcné dary. Všichni účastníci turnaje obdrželi diplom a medaili jako poděkování za předvedené výkony, které byly o poznání lepší než vloni.

Vyhlášení cen i letos úspěšně moderoval „známý speaker z Tá- bora“ za doprovodu mexického kytaristy Gonzálese. Soutěž o nejelegantnější oblečení vyhráli Tygři z Deštné (Václav a Petra). Sobota byla dnem Haky (v překladu Ruka – případným zájemcům o vznik tohoto názvu podá vysvětlení Filip Orsava). Haka letos vyhrála i losování o značkovou badmintonovou raketu YONEX.

Unavení, spokojení a někdy až o několik kilogramů lehčí účastníci se s turnajem rozloučili vítězným chórem skupiny Queen: We are the champions, my friends And we’ll keep on fighting till the end We are the champions, we are the champions No time for losers Cause we are the champions Zvítězil každý, kdo přišel a odešel po svých.