Letní Kóta ve schránkách: 6 tipů na bazény, průmyslové stavby a budoucnost 3D tisku?

Publikováno 11.8.2018

Vzhledem k ročnímu období a horkému počasí se přímo nabízí letní Kótu věnovat kolegům – bazénářům. Vedle tipů na největší nerezové koupaliště ve Střední Evropě či vodní park Bešeňová si přečtete i aktuální občanské, průmyslové a dopravní projekty. A taky hodně slavíme!

Bazén potřebuje instalatéra, elektrikáře i chemika – v jednom

Náš kolega – servisní technik bazénové technologie – Jirka Bravený vysvětluje, proč je potřeba se před vstupem do bazénu osprchovat, jaké jsou novinky v možnostech úpravy vody a jaká je vlastně ona potřebná „kvalita vody v bazénu“.

Představujeme – skupina Technologie

Specializovaná skupina vzniká v návaznosti na požadavky stávajících zákazníků i s ohledem na potřeby majoritního akcionáře Centroprojektu – společnost Agrofert. Kolegové zajišťují konzultace, projekty i řízení realizací pro zajištění toku vstupních surovin (teplo, pára, stlačený vzduch atd.) a produktů.

Vodní park Bešeňová představuje zástupce provozního ředitele areálu

Bešeňová je známým termálním a vodním komplexem v srdci Nízkých Tater. O jeho historii, sžívání se s přírodou, specificích termální vody a novém holistickém přístupu k člověku nám řekl více zástupce provozního ředitele Peter Kolenčík.

Pro krásné a funkční centrum Vracova

Pracovní skupina Dopravní stavby představuje aktuální projekt pro náměstí jihomoravské obce Vracov včetně tamějšího Obecního domu. Výsledkem kompletní proměny centra obce bude nové náměstí s parkováním a nová funkce Obecního domu se zázemím pro kulturu, informační centrum i sídlo Základní umělecké školy.

Největší nerezové koupaliště zve k návštěvě

Z původních říčních lázní se během více než století stalo moderní koupaliště s plochou nerezových koupališť větší než 5500 m2.
Jak to v bazénech ve tvaru slepého ramene ramene Svratky vypadá? A proč do Brna vyrazit? Přesvědčte se sami.

6 tipů na bazén – tak užívejte léta!

Letní Kóta bývá vždycky více zaměřená na koupaliště a aquaparky – kam vás zveme tentokrát? V Kótě představujeme žižkovskou Pražačku, rekonstruované vlčnovské koupaliště, novinky v Poličce, krátce zmíníme Olešnou, v rozhovoru se zástupcem investora zveme na Bešeňovou a samozřejmě nesmíte minout brněnskou Riviéru!

Tak krásné léto!

Chcete Kótu dostávat pravidelně?

Náš časopis vydáváme 3x ročně – nemusíte se tedy bát, že budete mít Kótou často zaplněné schránky.

Časopis vydáváme ve fyzické i elektronické podobě. Stačí si vybrat, jaké formě dáváte přednost:

  1. výtisk do schránky: napište na email mach@centroprojekt.cz Vaše jméno a adresu. Od příštího čísla (červenec 2018) Vám ji rádi pošleme.
  2. elektronicky: stačí se přihlásit k odběru pomocí formuláře níže.

 

Posílejte mi Kótu elektronicky

Rádi vám ji pošleme – stačí vyplnit Váš email do kolonky níže a v červenci už ji budete mít v emailu!

Posílejte mi Kótu do emailu

* nutné vyplnit