Projekční kancelář Centroprojekt oslavila 90 let své historie v prostoru Kongresového centra Zlín

94 sekund stačí: Podívejte se, jak jsme oslavili 90 let

Publikováno 17.12.2015

Tomáš Baťa založil projekční oddělení v rámci svého obuvnického impéria v roce 1925. Od té doby jsme připravili tisíce stavebních projektů, které pomohly našim zákazníkům s jejich podnikáním. A nejen s nimi jsme se potkali na galavečeru, kde jsme naši devadesátku oslavili.„Více než 400 lidí, kteří tento krásný milník v naší dlouhé historii oslavilo, bylo důvodem k  radosti v Centroprojektu,“ říká Vít Mach, marketingový manažer.

Video z oslav si pusťte zde:


Nahlédněte také do atmosféry celého společenského večera:

Místem oslav se stal náš projekt

Projekt stavby kongresového centra Zlín podle návrhu Evy JiřičnéDůvod, proč jsme celé toto společenské setkání uspořádali v Kongresovém centru Zlín, byl jednoduchý – pod jeho stavebním projektem jsme také podepsáni.

Architektonický návrh připravila Ing. Eva Jiřičná, slavná architektka, která získala světové renomé v Anglii. Fotografie této reference si můžete prohlédnout mezi dalšími našimi stavbami ZDE.

Centroprojekt pomohl i nejmenším

V rámci galavečera, kdy jsme oslavili 90 let známé zlínské projekční společnosti, jsme také věnovali dar 90 tisíc Kč projektu pro vybudování nových pokojů pro předčasně narozené děti ve zlínské porodnici. O samotném projektu si můžete přečíst v dřívější aktualitě MaléMimi.cz: Projekt nových pokojů pro rodiče a děti se úspěšně rozběhl.