Konference Budoucnost | Investice | Projekty se zúčastnil také Ing. Martin Drotár, místopředseda představenstva pořadatele - CENTROPROJEKT GROUP a.s.

Nestihli jste naši konferenci? Podívejte se na reportáž

Publikováno 12.10.2015

Chcete si připomenout konferenci Budoucnost | Investice | Projekty nebo jste ji nemohli navštívit? Krátké video i přednášky z této akce najdete v této aktualitě.Na konferenci, která proběhla 24. září v prostoru 14|15 Baťova institutu ve Zlíně, zazněly příspěvky ve třech samostatných sekcích – energetické a průmyslové stavby, aquaparky a bazénové technologie a vodohospodářské investice.

Reportáž z konference:

Na konferenci s Ing. Topolánkem

Jedním z přednášejících byl také předseda výkonné rady Teplárenského sdružení České republiky a bývalý premiér Ing. Mirek Topolánek. Způsob, jakým pojal svou přednášku s názvem „Je česká energetika skutečně svobodná a nezávislá?“, představuje v krátkém videu níže:

Co všechno zaznělo? Přednášky jsou online

„Přednášky, které byly prezentovány na konferenci, jsme chtěli zpřístupnit i těm, kteří se akce nemohli kvůli časové vytíženosti zúčastnit a zároveň udělat jakýsi sborník, který bude přístupný odkudkoli. Není přitom nutné tisknout stohy papíru a právě proto jsou příspěvky zveřejněny online na konferenčním webu,“ přibližuje nový přístup k obsahu konference Vít Mach, marketingový manažer CENTROPROJEKT GROUP a.s.

Všechny informace včetně rozcestníku na přednášky jednotlivých sekcí najdete na webu této akce – www.centroprojekt.cz/konference.

Proč jsme takovou akci uspořádali?

Právě v letošním roce si společnost CENTROPROJEKT GROUP a.s. připomíná 90 let své historie. „Kořeny naší společnosti totiž sahají až do roku 1925, kdy Tomáš Baťa ve své obuvnické firmě vytvořil také projekční oddělení přípravy staveb. A přímými následovníky je současný Centroprojekt,“ připomíná neobvyklou historii Vít Mach. Více si o vývoji můžete přečíst u nás na webu v sekci O nás.

Zdroj reportáže: Budoucnost | Investice | Projekty – konference společnosti Centroprojekt Group a.s.
Zdroj rozhovoru: Bývalý premiér ČR, Ing. Mirek Topolánek, přednášel na konferenci společnosti Centroprojekt