Kde nemůžeme chybět: světový veletrh IFAT

Kde nemůžeme chybět: světový veletrh IFAT

Publikováno 22.9.2010

V polovině září Mnichov opět hostil významný mezinárodní veletrh environmentálních technologií IFAT ENTSORGA. Za Centroprojekt zde byli zástupci střediska Invent.

V rozsáhlé oblasti technologií pitných i odpadních vod, kanalizací a odpadového hospodářství se v komplexu výstavních hal prezentovalo na ploše 20 km2 rekordních 2 730 vystavovatelů z 49 zemí a dorazilo přes 100 000 návštěvníků z více než 185 zemí světa.

Za naši společnost navštívilo veletrh 10 odborníků z divize vodohospodářských staveb. Zároveň zde jako spoluvystavovatelé produktů naší partnerské společnosti INVENT Umwelt- und Verfahrenstechnik AG zastupovali naši společnost Petr Holý a Vladimír Jonášek. Pro ně byl přitom tento veletrh pokračováním dvoudenního semináře pořádaného společností v Erlangenu.

Na semináři Invent představil nový produkt

Semináře a následné prezentace se kromě kmenových zaměstnanců firmy INVENT účastnily další dvě desítky obchodních zástupců z celého světa. Jako nový příspěvek do portfolia produktů zde byl představen provzdušňovací systém iDisc.

Kromě vlastního odborného růstu a možnosti výměny zkušeností v rámci partnerů firmy INVENT byla samozřejmě hlavním přínosem možnost setkání s předními zástupci českých vodohospodářských společností a dojednání detailů důležitých projektů.