Výstava Vodovody-Kanalizace s účastí Centroprojektu

Výstava Vodovody-Kanalizace s účastí Centroprojektu

Publikováno 28.5.2013

Tato tradiční, dříve každoroční, výstava byla po letech změněna na bienální a tento ročník se tak konal po dvouleté pauze.

Zcela netradiční bylo také místo organizace, tentokrát v pražském areálu Letňany. Podtitul výstavy tak byl trefný – „vaše výstava v novém“. Součástí veletrhu byl jako obvykle i odborný doprovodný program.

Možnost představit se či připomenout využilo mnoho desítek předních českých i světových firem. Odborná veřejnost, též hojně zastoupena, byla nejen z České a Slovenské republiky, ale i z jiných, především východoevropských a jihoevropských zemí. Stánek vodohospodářské divize byl letos řešen novým, mírně odlišným způsobem. Skupina INVENT, jakožto pravidelně hlavní organizátor této výstavy za Divizi vodohospodářských staveb, zajistila jako dominantu stánku revoluční akcelerátor proudění CYBERFLOW® firmy INVENT. A to v plné své kráse a velikosti.

Úspěšně jsme navázali na minulé úspěšné ročníky a důležití návštěvníci z řad projektantů, provozovatelů, investorů, starostů, obchodních partnerů a dodavatelských firem odcházeli opět nadmíru spokojeni. V této příjemné atmosféře na hosty působilo synergicky kouzlo určité vytříbené kvality pohoštění, špičkového zařízení a vysokého know-how našich ředitelů divizí a jiných odborníků. Tedy volně řečeno dle sdělení mnoha návštěvníků našeho stánku.

Pověstnou třešničkou na dortu byla, alespoň pro nás zúčastněné, návštěva ředitele společnosti, ing. Karla Ziemby, a následná pochvala na poradě nejvyššího vedení.