Firemní akce kolegů z Centroprojektu ve Velkých Karlovicích

S kolegy do Velkých Karlovic…

Publikováno 10.2.2016

…aneb jak se z běžkařské akce stal pochod bez běžek ve sněhu. 

Firemní akce kolegů z Centroprojektu ve Velkých KarlovicíchVzhledem k těžce předvídatelnému počasí se stalo, že jsme původně avizovaný víkend na běžkách změnili na pochod. Že během jedné noci před odjezdem ve Velkých Karlovicích napadne 20 cm sněhu jsme samozřejmě nemohli tušit…

Situaci jsme se zvládli přizpůsobit a do Karlovic vyrazili více či méně připraveni.

Pro dodání odvahy početné sestavě účastníků bylo nabídnuto tekuté posilnění na několikero rozličných způsobů. Po vzoru lázeňských hrnečků jsme připravili ochutnávací panáčky na reklamních šňůrách na krk – ztráty skla tak byly eliminovány. Účastníkům udělala radost také připravená snídaně a svačina.

Firemní akce kolegů z Centroprojektu ve Velkých KarlovicíchSešlo se nás téměř 30. Po uložení věcí na hotelu Pod Javorem a fotodokumentaci stavu „před túrou“ jsme vyrazili vstříc 360 metrovému převýšení. Delší a vítanou zastávkou se stala mimo jiné rozhledna Súkenická (známá také jako Čarták).

Čerstvá sněhová nadílka přála pokusům o koulovačku a dodala zimní atmosféru společným fotkám.
I druhá zastávka – obědová – na zrekonstruované Masarykově chatě přišla vhod. Vzhledem k náročnosti pak byl večer oddechový.

Firemní akce kolegů z Centroprojektu ve Velkých Karlovicích

Sobotní ranní procházku pro nespavce obohatila prohlídka dvou našich referencí – jednalo se o dvě stavby pro Hotel Horal – ČOV a bazénovou halu.

Fotky z celé akce