Opeřený míček zná své vítěze

Opeřený míček 2010 zná své vítěze

Publikováno 18.4.2010

Již třetí ročník badmintonového turnaje pro zaměstnance zná své vítěze. Vše zůstalo při starém – dobrá nálada, sportovní výkony i celkový vítěz.

Letošního klání smíšených dvojic se zúčastnilo 11 párů. Hráči byli rozlosování do dvou skupin, první tři týmy z každé skupiny postoupily do skupiny finálové, v níž se hrálo o 1. – 6. místo. Zbývající týmy bojovaly ve skupině o 7. – 11. místo.

Dramatické zápasy určily konečné pořadí:

  1. místo – Vikingové,
  2. místo – Bloody Saturday,
  3. 3.místo – Vosa.

Předávání cen proběhlo již tradičně za účasti „speakera z Tábora“ s jeho hudebním doprovodem. Letošní vyhlašování se neslo v duchu country a písní Johnyho Cashe.

Opeřený míček zná své vítěze

 

Následovala vyčerpávající prohlídka táborského podzemí a závěrečné „Shuttlecocks Blues“ (čti šatlkoks, čili blues badmintonového míčku). Nezklamali ani Tygři z Dešné – kromě perfektních kostýmů předvedli také skvělý sportovní výkon, který jim přinesl vítězství v kategorii Skokan roku.

Druhý nejmladší divák turnaje (nejmladší divačkou byla tříměsíční Sabinka) dvouletý Vojta poté vylosoval tým Napajedla Devils, který obdržel značkovou raketu YONEX. S tímto zbrusu novým vybavením nepochybně budou ostřílení borci v příštím ročníku usilovat o výstup „na bednu“.

A jak bylo již několikrát řečeno, bez ohledu na pořadí zvítězil každý, kdo přišel a odešel po svých.

Opeřený míček zná své vítěze