Koronavirus se Centroprojektu vyhýbá, chráníme kolegy a dodržujeme termíny

Publikováno 24.3.2020

Zvýšili jsme objem práce z home office, zavedli jsme ochranná opatření na pracovišti. Zákazníci se na nás mohou spolehnout, říká nový ředitel Filip Wrnata.

Vážení obchodní přátelé,

na pozici ředitele Centroprojektu jsem nastoupil na začátku letošního roku. Od prvního kontaktu s jejími zástupci a zaměstnanci jsem si byl jist, že firma má silný potenciál, který dokáže v budoucnosti přinést další úspěchy.

Minulý rok, který byl už 94. v historii firmy, byl plný úspěšných projektů a realizací. Podobně jsme zahájili i rok 2020.

Aktuálně snahy všech firem téměř po celém světě narušuje pandemie koronaviru. V Centroprojektu jsme proto zavedli různá opatření pro ochranu našich kolegů tak, abychom rozjeté projekty zpracovali v dohodnutých termínech.

 

A musím pomyslně zaklepat na dřevo, že nikdo z našeho týmu není nemocný.

 

Samozřejmě je těžké odhadnout, jak se bude situace vyvíjet, nikdo z nás ji nedokáže výrazně ovlivnit. To “nejmenší”, co můžeme udělat, je chránit sebe a své nejbližší okolí důslednou hygienou rukou a nošením ochranných pomůcek.

Mysleme na to prosím kdykoli, když se spolu bavíme.

V každém případě se snažíme negativa současné situace co nejvíce eliminovat a možná rizika s Vámi budeme aktivně komunikovat.

Ing. Filip Wrnata
generální ředitel

 

Představení nového generálního ředitele

Ing. Filip Wrnata je generálním ředitelem CENTROPROJEKT GROUP a.s. od ledna 2020. Má bohaté zkušenosti z nadnárodních korporací i soukromých firem.

Ve své práci se zaměřuje především na oblasti vrcholového a strategického řízení firem a její rozvoj, logistika – supply chain – nákup, řízení lidských zdrojů, akvizice a fúze.