Inzerce | Projektant fotovoltaických systémů

PŘIDEJ SE K NÁM!

Do projekční kanceláře v centru Zlína aktuálně hledáme kolegu/kolegyni na pozici:

PROJEKTANT FOTOVOLTAICKÝCH SYSTÉMŮ

Náplň práce:

  • příprava optimálního technického řešení jednotlivých projektů
  • příprava studie proveditelnosti FVE, návrh potenciálního výkonu
  • zpracování projektové dokumentace pro střešní i pozemní fotovoltaické systémy
  • zpracování technických zpráv, přehledových a zapojovacích schémat a specifikací
  • projednávání dokumentací s investorem a dotčenými orgány
  • technická pomoc při vyhotovení žádosti o připojení FVE k distribuční síti

Požadavky a předpoklady pro výkon činností:

  • VŠ/SŠ vzdělání
  • praxe a zkušenost v oblasti obnovitelných zdrojů jsou výhodou, ne podmínkou
  • zkušenost v projektování elektro
  • uživatelská znalost práce s CAD systémy pro projektování
  • zkušenosti se samostatným vedením projektů

Co Vám můžeme nabídnout :

  • zajímavou práci pro stabilního zaměstnavatele
  • dobré platové podmínky v závislosti na schopnostech
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • roční odměny a měsíční osobní ohodnocení
  • podpora profesního rozvoje a vzdělávání
  • firemní benefity ve volitelném systému, koncernové výhody pro zaměstnance i rodinné příslušníky

V případě zájmu zašlete své CV na e-mail:   personalista@centroprojekt.cz