Triatlonových závodů Moraviaman 2016 se zúčastnila také štafeta kolegů z Centroprojektu

Jak zvládnout triatlon? V týmové štafetě!

Publikováno 22.8.2016

Kolegové se rozhodli vyrazit na ironman závody Moraviaman v Otrokovicích. Na jejich výkony během 10,5 hodiny se můžete podívat i v krátkém videu.

Sportovní tým projektové kanceláře Centroprojekt se zúčastnil triatlonu Moraviaman v OtrokovicíchNa trať (resp. do vody) se vybíhalo v 8 hodin ráno, limitem byl konec závodu ve 24 hodin. Náš tým se zúčastnil závodu štafet, kdy se muselo absolvovat celkem 226 kilometrů:

• 3x 1267 m plavání,
  • 4x 45 km na kole,
  • 4x 10,5 km běh.

226 km během 108 vteřin

Náš závodní tým strávil na trati celkem 10 hodin a 38 minut. Pokud si chcete atmosféru štafetového závodu přiblížit, podívejte se na toto video:

Reprezentační tým naší projekční kanceláře se mezi štafetami umístil na 23. místě z 67 přihlášených týmů. Cílový čas byl nakonec 10 hodin a 39 minut.

Fotky z celého triatlonu

Na fotky kolegů při sportovních výkonech se podívejte do fotogalerie v aktualitě Naši sportovci na triatlonu Moraviaman.

Naši sportovci na triatlonu Moraviaman

Moraviaman – klasický triatlon

Na webu této sportovní akce se dočtete, že otrokovický závod je nejpopulárnějším triatlonem na ironmanských tratích v České republice. První závod proběhl v roce 2002 a bez přestávky se koná každý rok. Absolvovalo jej tedy už tisíce účastníků.